Sormak istediğiniz ve/veya ulaştırmak istediğiniz mesajınızı, aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Teşekkürler.

İletişim Formu

Açık Adres

Yaka Mah. Palamutbükü Sahil
Yolu No : 307 Datça / Muğla

Telefon Numaraları

Telefon   : 0 252 725 52 52
Mobil      : 0 506 838 56 55

E-Posta Adresleri

Karayolu Ulaşımı

Palamutbükü Bozalan Sahilevlerine gelmek için kara yolunu tercih edenler direk Datça’ya otobüs bulabilirler. Son durak Datça’dır. Hemen hemen bütün firmaların Datça seferleri vardır.

Datça’ya geldikten sonra Palamutbükü dolmuşlarıyla konaklayacağınız tesisin önüne kadar gelebilirsiniz. Dolmuş şöförleri Palamutbükü’ nün yerli halkı olduklarından bütün tesisleri bilmektedirler ve sizi istediğiniz yerde kolayca indirebileceklerinden bu konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Havayolu Ulaşımı

Palamutbükü için en yakın havaalanı Bodrum ve Dalaman’da havaalanıdır. Dalaman havaalanını tercih edenler Marmaris’e otobüsle geldikten sonra Marmaris-Datça otobüslerine binerek Datça’ya ulaşabilirler. Ayrıca havaş servisleri Marmaris’e kadar gelmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakikadır.

Marmaris’ten sonra Datça dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Marmaris-Datça otobüsleri her saat başı kalkmaktadır. Dalaman-Datça yaklaşık 3,5 saat sürmektedir.

Bodrum havaalanını tercih edenler ise Datça’nın Körmen limanına feribotla geçip şehir içi servisleriyle Datça merkeze ulaştıktan sonra Palamutbükü otobüslerine binebilirler. Feribot yolculuğu yaklaşık 1,5 saat sürmektedir. Datça- Bodrum arasında her gün saat 09:30 ve 17:30’de olmak üzere iki sefer vardır.

Aynı şekilde Bodrum-Datça arasında da seferler her gün 09:00 ve 17:00 saatlerindedir. Datça’ya geldikten sonra Palamutbükü yaklaşık ( 24 km) 30-45 dakikadır.

Özel Araç Ulaşımı

Aşağıda bulunan haritadan navigasyon kullanarak işletmemize ulaşabilirsiniz. Ulaşımla ilgili herhangi bir konuda detaylı bilgi almak isterseniz lütfen arayınız.

Konum Bilgisi