İletişim

Tesis sahibi: Arzu Bozalan
tel: +90 252 725 5252
cep: +90 506 838 5655
info@bozalansahilevleri.com


Ulaşım
Palamutbükü Bozalan Sahilevlerine gelmek için kara yolunu tercih edenler direk Datça’ya otobüs bulabilirler. Son durak Datça’dır. Hemen hemen bütün firmaların Datça seferleri vardır.

Datça’ya geldikten sonra Palamutbükü dolmuşlarıyla konaklayacağınız tesisin önüne kadar gelebilirsiniz. Dolmuş şöförleri Palamutbükü’ nün yerli halkı olduklarından bütün tesisleri bilmektedirler ve sizi istediğiniz yerde kolayca indirebileceklerinden bu konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Palamutbükü için en yakın havaalanı Bodrum ve Dalaman’da bulunur. Dalaman havalanını tercih edenler Marmaris’e otobüsle geldikten sonra Marmaris-Datça otobüslerine binerek Datça’ya ulaşabilirler. Ayrıca havaş servisleri Marmaris’e kadar gelmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika, ücret ise 25,00 TL’dir(havaş).

Marmaris’ten sonra Datça dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Marmaris-Datça otobüsleri her saat başı kalkmaktadır. Dalaman-Datça yaklaşık 3,5 saat sürmektedir.

Bodrum havalanını tercih edenler ise Datça’nın Körmen limanına feribotla geçip şehir içi servisleriyle Datça merkeze ulaştıktan sonra Palamutbükü otobüslerine binebilirler. Feribot yolculuğu yaklaşık 1,5 saat sürmektedir. Datça- Bodrum arasında hergün saat 09:30 ve 17:30’de olmak üzere iki sefer vardır.

Aynı şekilde Bodrum-Datça arasında da seferler her gün 09:00 ve 17:00 saatlerindedir. Feribotla ilgili tüm detaylar için www.datcaferibot.com adresini ziyaret etmelisiniz. Datça’ya geldikten sonra Palamutbükü yaklaşık ( 24 km) 30-45 dakidadır.

Özel araçlarıyla gelecekler, karayolu haritası için tıklayınız. Datça- Palamutbükü karayolu haritası için tıklayınız. Ulaşımla ilgili herhangi bir konuda detaylı bilgi almak için arayınız…